Events

Sat
24
Aug2019

Invitational Championships Malta

Malta Tang Soo Do Invitational Championships

in San Antonio Hotel

Lees verder...

Sun
08
Sep2019

MasterClass Instructor

van 10:00 tot 15:30

in Sportcentrum Swanla

Lees verder...

Sun
15
Sep2019

Training Dangraden + 1e Gup

Periodieke open training voor Dangraden en houders van de 1e Gup

van 10:00 tot 12:00

in Gymzaal Vogelenzang Zuid

Lees verder...

Starts
Sat
21
Sep2019

Seminar John Burke

Seminar John Burke

in Schoonhoven

Lees verder...

Sat
28
Sep2019

ATO toernooi

toernooi voor ATO dojangs

in locatie volgt

Lees verder...

Sun
29
Sep2019

MasterClass Instructor

van 10:00 tot 15:30

in Sportcentrum Swanla

Lees verder...

Sun
06
Oct2019

TRAINING DANGRADEN

Centrale training voor Dangraden (o.a. hogere hyungs)

van 10:00 tot 12:00

in Sportcentrum Swanla

Lees verder...

Sun
13
Oct2019

MasterClass Instructor

van 10:00 tot 15:30

in Sportcentrum Swanla

Lees verder...

Sat
09
Nov2019

Open European International Friendship Tournament

Open European International Friendship Tournament

van 08.45 tot 18.00

in Dorpshuis Swanla Zevenhuizen

Lees verder...

Sat
23
Nov2019

Centraal Danexamen

Centraal Danexamen voor ATO scholen

van 14.00 tot 18.00

in Dorpshuis Swanla

Lees verder...

Sun
15
Dec2019

Training Dangraden + 1e Gup

Periodieke open training voor Dangraden en houders van de 1e Gup

van 10:00 tot 12:00

in Gymzaal Vogelenzang Zuid

Lees verder...

Sat
28
Dec2019

UITBUIKTRAINING 2019

Jaarlijkse uitbuiktraining georganiseerd door Hun Shin ism de ATO

Lees verder...

Sun
12
Jan2020

ANNUAL MEETING

van 10:00 tot 13:00

in Sportcentrum Swanla

Lees verder...

Sun
15
Mar2020

Training Dangraden + 1e Gup

Periodieke open training voor Dangraden en houders van de 1e Gup

van 10:00 tot 12:00

in Gymzaal Vogelenzang Zuid

Lees verder...

Sat
09
May2020

Training Dangraden + 1e Gup

Periodieke open training voor Dangraden en houders van de 1e Gup

van 10:00 tot 12:00

in Gymzaal Vogelenzang Zuid

Lees verder...